Оплата і Доставка

Способи оплати
Оплата придбаної продукції може бути здійснена як готівкою, так і за безготівковим розрахунком. Оплата проводиться тільки в гривнях. При безготівковому розрахунку виставляється рахунок на оплату, а відвантаження товару проводиться після надходження коштів на р/р нашої фірми.

Безготівковий розрахунок
При безготівковій формі оплати Ви отримаєте від нас по факсу або на e-mail рахунок та інструкції по оплаті. Після надходження грошей на наш рахунок ми відвантажуємо замовлення протягом одного робочого дня. Рахунок-фактуру і накладну ми відправимо разом з товаром.

Прийом замовлень
Прийом замовлень здійснюється в робочі дні (з 09:00 до 18:00) .Також обов’язково треба прийти в найближчий офіс для укладення договору

Терміни виготовлення
Термін виготовлення залежить від складності виконуваних робіт. У середньому виготовлення пам’ятника триває від одного до трьох місяців.

Доставка
Доставка негабаритного товара можлива практично в будь-яке місто. Вартість доставки визначається індивідуально, залежно від віддаленості від Івано-Франківська та від ваги.

Встановлення
Бригада кваліфікованих монтажників здійснює монтаж будь-якої складності. Вартість монтажу розраховується індивідуально в залежності від складності та місця роботи.